مقالات تخصصی

در اینجا برای آگاهی، بهایی نمی‌پردازید.

Image

اخبار محصولات

گلچینی از بهترین خبرها و مقالات در حوزه‌ تکنولوژی، محصولات و خدمات جدید و وقایع دنیای فناوری اطلاعات را مطالعه کنید. در اینجا همواره با آگاهی از آخرین خبرها و رویدادهای فناوری اطلاعات به روز خواهید بود.

جمعه, 19 ارديبهشت 1399

سیسکو همراه با خدمات ابری گوگل محصول مشترک عرضه می‌کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

به گزارش وب‌سایت channelpartnersonline؛ شرکت سیسکو با همکاری مرکز توسعه خدمات رایانش ابری گوگل در نظر دارد چالش‌ها و پیچیدگی‌های پیش‌ روی سیستم‌های ابری و SD-WAN را مورد توجه قرار دهد تا بر این اساس طی یک برنامه مشترک محصولی با نام «SD-WAN Cloud Hub سیسکو با خدمات Cloud گوگل» در اختیار کاربران سازمانی قرار گیرد. این محصول در حالی روانه بازار می‌شود که این روزها تعداد بیشتری از سازمان‌ها خود را با پلتفرم‌های دوگانه و چندگانه ابری سازگار کرده‌اند.

Cisco and Google

شبکه سازی سازمانی با فضاهای ابری دوگانه این روزها بسیار مرسوم شده است. زمانی که وضعیت سازمان‌ها در شرایط شیوع ویروس کرونا و پشتیبانی از نیروهای کاری را بررسی می‌کنیم این شرایط خود را بیشتر نمایان می‌کند. سیستم جدید Cisco SD-WAN Cloud با خدمات Cloud گوگل تا سال آتی به صورت عمومی منتشر نمی‌شود. با این وجود برای افرادی که به صورت مشارکتی در کانال‌های سازمانی فعالیت می‌کنند خبرهای خوبی وجود دارد و مراکزی که در بخش توزیع و استقرار محصول متمرکز هستند می‌توانند مزایای فراوانی در اختیار بگیرند. این مراکز هم اکنونمی‌توانند خدمات پردازش ابری و سرویس‌های SD-WAN متناسب با شرایط شیوع ویروس کرونا را در کسب و کار خود مستقر کنند. «شایلش شوکلا» مدیر بخش محصولات و شبکه در واحد Cloud گوگل با انتشار یک مطلب وبلاگی این خبر را تایید کرد و توضیح داد خدمات مذکور به زودی روانه بازار می‌شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.