مقالات تخصصی

در اینجا برای آگاهی، بهایی نمی‌پردازید.

Image

اخبار محصولات

گلچینی از بهترین خبرها و مقالات در حوزه‌ تکنولوژی، محصولات و خدمات جدید و وقایع دنیای فناوری اطلاعات را مطالعه کنید. در اینجا همواره با آگاهی از آخرین خبرها و رویدادهای فناوری اطلاعات به روز خواهید بود.

سری جدید سرورهای اچ پی ای، سازگار برای حجم‌های کاری و محیط‌های متنوع، ضریب ایمنی با 2 پردازنده و اندازه‌ی 2 یونیت، عملکردی در کلاس جهانی با تعادل مناسب برای توسعه و مقیاس‌پذیری ارائه می‌دهد.

به گزارش وب‌سایت channelpartnersonline؛ شرکت سیسکو با همکاری مرکز توسعه خدمات رایانش ابری گوگل در نظر دارد چالش‌ها و پیچیدگی‌های پیش‌ روی سیستم‌های ابری و SD-WAN را مورد توجه قرار دهد تا بر این اساس طی یک برنامه مشترک محصولی با نام «SD-WAN Cloud Hub سیسکو با خدمات Cloud گوگل» در اختیار کاربران سازمانی قرار گیرد. این محصول در حالی روانه بازار می‌شود که این روزها تعداد بیشتری از سازمان‌ها خود را با پلتفرم‌های دوگانه و چندگانه ابری سازگار کرده‌اند.

سیسکو با معرفی سوییچ‌های ۴۰۰ گیگابیتی جدید، اترنت پرسرعت را برای دیتاسنترها فراهم می‌کند. به گفته این کمپانی، سوییچ‌های جدید پایه و اساس شبکه‌های Intent-Based یا IBN را تشکیل می‌دهند. این فناوری از یادگیری ماشین (AI) و اتوماسیون پیشرفته برای کنترل شبکه‌ها استفاده می‌کند و می‌تواند تغییری اساسی در روش‌های مدیریت شبکه ایجاد کند. IBN قسمتی از نرم‌افزار شبکه است که به برنامه‌ریزی، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌ها کمک می‌کند و باعث دسترس‌پذیری و هوشمندی بیشتر می‌شود.

میکرو سرورهای HPE ProLiant MicroServer Gen10 برای کسب‌و‌کارهای خانگی و کوچک طراحی و در نظر گرفته شده است. ویژگی این سرورها قیمت پایین، استفاده آسان و طراحی فشرده و کم حجم این محصول است که قرارگیری آن را در محیط‌های مختلف فراهم می‌آورد. به واسطه طراحی خوبی که برای این محصول صورت گرفته است دسترسی به قطعاتی نظیر حافظه اصلی، درایو ذخیره‌سازی و اسلات‌های PCIe (نظیر کارت‌های گرافیکی و شبکه) و یا امکان سفارشی‌سازی نوع رسانه ذخیره‌سازی بسیار ساده است که در نتیجه امکان نصب و ارتقاء و مدیریت این دستگاه و قطعات آن را آسان‌تر می کند.

جمعه, 09 فروردين 1398

معرفی سرور HPE ProLiant ML30 Gen10

آشنایی با یکی از جدیدترین اعضای خانواده امن‌ترین سرور استاندارد دنیا. نسل دهم HPE ProLiant ML30، دستیاری خستگی‌ناپذیر و قابل اعتماد که همیشه میل به انجام کارهای بزرگ دارد. این سرور با هدف سادگی، قابلیت اطمینان و قیمت مناسب برای کسب‌و‌کار‌های کوچک و متوسط (SMB)، دفاتر شعب یا راه دور (ROBO) و سرویس‌دهندگان طراحی شده است.

جمعه, 09 فروردين 1398

معرفی سرور HPE ProLiant DL20 Gen10

آشنایی با یکی از جدیدترین اعضای خانواده امن‌ترین سرور استاندارد دنیا، نسل دهم سرور HPE ProLiant DL20، یک ابر قهرمان گوش به فرمان برای هر کسب‌و‌کاری. این سرور با هدف سادگی، قابلیت اطمینان و قیمت مناسب برای کسب‌و‌کار‌های کوچک و متوسط (SMB)، دفاتر شعب یا راه دور (ROBO) و سرویس‌دهندگان طراحی شده است.