مدیریت رایان مهر الکتریک

نوآوری، همکاری و تعالی از شاخصه‌های اصلی رهبری، مدیریت و کار در شرکت رایان مهر الکتریک به شمار می‌آیند. از طریق جذب با استعدادترین مدیران و پرسنل و استمرار فرهنگ حمایت از آنان در شرکت، ایده‌های خلّاقی را می‌پرورانیم که فناوری را به پیش می‌برند، بازارهای جدیدی خلق کرده و زندگی مردم و مشتریان را آسان‌تر می‌سازند.

مهندس نوید کاوه

نوید کاوه

کارآفرین، مؤسس شرکت رایان مهر الکتریک

مدیر عامل

 نوید کاوه از سال 1382 در زمینه فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت بوده و از سال 1385 و با تاسیس شرکت رایان مهر الکتریک به عنوان مدیر عامل شرکت منصوب و نقشی محوری در پیشرفت شرکت ایفا کرده است.

سخنی از مدیر عامل

از بدو تأسیس رایان مهر الکتریک در حوزه شبکه و فناوری اطلاعات با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌ محور توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد راهکارها، محصولات و خدمات با کیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان به‌تصویر کشیم. اگر امروز از نام شرکت رایان مهر الکتریک به عنوان نماد اعتماد یاد می‌کنیم و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه و پیشتازی در صنعت فناوری اطلاعات است. تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت رایان مهر الکتریک مهمترین پشتوانه‌ی ما در این راه بوده‌اند. ما در رایان مهر الکتریک مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ ثمر نشستن هر پروژه، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم. خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایه‌ی ماست و مشتریان، شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت‌های ما هستند.

هیئت مدیره

رایان مهر الکتریک توسط یک هیئت مدیره مستقل هدایت می‌شود که خود را متعهد به خدمت شفاف و توام با درستی به سهامداران کلیدی می‌دانند.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Cursus in hac habitasse platea. Adipiscing tristique risus nec feugiat in fermentum. Elementum eu facilisis sed odio. Amet consectetur adipiscing elit duis tristique sollicitudin nibh. Eget velit aliquet sagittis id consectetur purus ut.

هیئت مدیره شرکت رایان مهر الکتریک
Image

تیم اجرایی

تیم اجرایی رایان مهر الکتریک به عنوان یک گروه تفکرات بسیار مترقی‌ای دارند و تمام تصمیمات کاری و تجاری را بر اساس صلاحدید مشتریان اتخاذ می‌کنند. جهت آشنایی و تماس با مدیران رایان مهر الکتریک بر روی دکمه زیر کلیک کنید.