سرورهای HPE ProLiant

بخش مهندسی فروش سرورهای HPE در شرکت رایان مهر الکتریک با ارائه مشاوره فنی در زمینه فروش، نصب و راه اندازی سرورهای HPE و ملزومات آن بر اساس نیازهای سازمان، محل نصب، تعداد کاربران، سیستم‌های عامل قابل نصب برروی سرور و غیره، سعی در رفع نیازهای مشتریان خود دارد. سرورهای اچ پی ای سری پرولیانت (Proliant) در سه رده: ایستاده (Tower)، رک‌مونت (Rackmount) و تیغه‌ای (Blade) تولید می‌گردند.

خواندن راهنمای محصولات خانواده Proliant جهت یافتن سرور متناسب با نیازهای شما.  PDF 1.3MB


HPE ProLiant MicroServer

HPE ProLiant MicroServer

سرورهایی کوچک، کامل و منحصربفرد برای کسب‌وکارهای میکرو و کوچک. نصب، مدیریت و سرویس‌دهی آسان، همراه با طراحی دلچسب. با داشتن کارایی کلاس سرور و افزایش بهره‌وری، باعث کاهش هزینه‌ها می‌شوند.

HPE ProLiant ML Tower Server
سرور اچ پی ای سری ایستاده ام ال

HP ProLiant ML Tower Server

این سری از سرورهای اچ پی ای سرورهایی با انعطاف‌پذیری بالا و به صورت ایستاده و همچنین با قابلیت نصب در رک بوده و یک انتخاب ایده‌آل برای دفاتر شعب، مراکز داده و یا موسسات کوچک و متوسط می‌باشند.

HPE ProLiant DL Rack Server

HP ProLiant DL Rack Server

ایـن سری از محصولات اچ پی ای سرورهایی همه‌کاره و با طراحی و قابلیت قرارگیری در رک می‌باشند، که با توجه به اشغال فضای کم و قدرت بالا برای تعادل بهره‌وری، عملکرد و مدیریت بالا پیشنهاد می‌گردند.

HPE ProLiant BL BladeSystem

HP ProLiant BladeSystem

ایـن دسته از محصولات اچ پی ای دارای قابلیت مجتمع‌سازی چندین تیغه سرور می‌باشند. این سرورها از نظر فضا و مصرف انرژى بهينه‌سازى شده و در نتیجه فضاى كمترى را اشغال كرده و انرژى پايين‌تری را مصرف می‌كنند.

رسانه‌های اجتماعی
facebooktwitteryoutubelinkedinemailRSS

دیگر وب‌سایت‌ها
فروشگاه آنلاین شرکت رایان مهر الکتریک
وبلاگ رسمی شرکت رایان مهر الکتریک