محصولات و خدمات ما

شرکت رایان مهر الکتریک با دارا بودن انبار مجهز و ارائه انواع تجهیزات کامپیوتری، ضمن ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، اصلی بودن تمامی محصولات را تضمین می‌کند. واحد مهندسی فروش ما، همراه همیشگی مشتریان در مشاوره و خرید انواع سرور و متعلقات آن، تجهیزات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری اطلاعات، تجهیزات شبکه و کامپیوترهای خانگی می‌باشد. این شرکت با داشتن تیم اجرایی فنّی مجرب، ضمن ارائه مشاوره در پروژه‌های فناوری اطلاعات، در زمینه طراحی و اجرای انواع پروژه‌های شبکه فعال می‌باشد. همچنین رایان مهر الکتریک به پشتوانه تیم پشتیبانی فنی خود، خدمات پس از فروش، پشتیبانی فنّی و سرویس‌و‌نگهداری را برای مشتریان فراهم کرده است.

سرور و متعلقات انواع مختلف سرور

سرور و متعلقات انواع مختلف سرور

تجهیزات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری اطلاعات

تجهیزات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری اطلاعات

انواع تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه

انواع تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه

مشاوره پروژه‌های فناوری اطلاعات

مشاوره پروژه‌های فناوری اطلاعات

طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های شبکه

طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های شبکه

پشتیبانی فنی و خدمات برون‌سپاری

پشتیبانی فنی و خدمات برون‌سپاری

درباره شرکت رایان مهر الکتریک

درباره ما

رایان مهر الکتریک بیش از یک دهه است که با فعالیت در زمینه‌ی فناوری اطلاعات که امروزه انواع سرور، تجهیزات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری اطلاعات، تجهیزات شبکه، کامپیوترهای خانگی و بسیاری زمینه‌های دیگر را در بر می‌گیرد سعی دارد دنیای اطراف را به مکان بهتری برای زندگی بدل سازد. شرکت ما یکی از پیشروهای استانی در تأمین تجهیزات شبکه و کامپیوترهای خانگی می‌باشد. رایان مهر الکتریک با اتکا به محصولات و خدمات نوآورانه و قابل اطمینان، پرسنل خود، رویکرد مسئولانه در قبال کار و شهروندی، و همکاری با شرکا و مشتریان، جامعه پیرامون خود را به سوی مرزهای جدیدی هدایت می‌کند.

چرا ما را انتخاب کنید

شرکت رایان مهر الکتریک دارای تخصص و منابع مورد نیاز برای مشاوره، طراحی و اجرا، تأمین و پشتیبانی پروژه‌های فناوری اطلاعات مورد نیاز مشتریان می‌باشد. این شرکت به پشتوانه 15 سال تجربه و با اتکا به مدیران و کارشناسان خبره خود، همواره خدماتی سریع و مؤثر ارائه می‌دهد. خدمات و محصولاتی که همواره بر پایه سیستم قیمت‌گذاری منعطف و منصفانه به مشتریان ارائه می‌شود.

رایان مهر الکتریک همواره در تلاش است تا با برگزاری دوره‌های تخصصی برای کارشناسان خود دانش و مهارت‌های فنی کارشناسان خود را جهت ارائه خدمات و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته به روز نگه دارد.

مشتریان حق دارند تا از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی را می‌پردازند، اطمینان حاصل نمایند. این شرکت در راستای احترام به حقوق مشتریان علاوه بر تحویل خدمات انجام شده و یا تجهیزات فروخته شده به مشتریان، با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار مشتریان بوده و پاسخگوی ایشان می‌باشد.

بیش از 15 سال
تجربه

هر یک از مدیران و کارشناسان فنّی شرکت رایان مهر الکتریک دارای بیش از یک دهه تجربه و تخصص در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات می‌باشند.

راه‌حل‌هایی
سریع و مؤثر

رایان مهر الکتریک همواره در ارائه، تأمین و اجرای راهکارهای نوآورانه زیرساخت فناوری اطلاعات، شبکه و ذخیره‌سازی هوشمند اطلاعات پیشتاز بوده است.

خبره‌ترین
کارشناسان فنّی

در رایان مهر الکتریک کلید تلاش‌هایمان، کارکنان ما و استعداد آن‌ها می‌باشد. برای رقابت در بازار، تمرکز ما همواره بر جذب بهترین استعدادها و آموزش کارشناسان می‌باشد.

سیستم قیمت‌گذاری
انعطاف‌پذیر

تمامی فعالیت‌های ما بر اصول، بالاترین کیفیت، سریعترین زمان پاسخگویی، صداقت با مشتریان و مناسبترین هزینه استوار می‌باشد.

ضمن خرید سرورهای مختلف در طی چندین سال، بهترین قیمت، کمترین زمان تحویل و بهترین پشتیبانی توسط شرکت رایان مهر الکتریک ارائه شده است.

در تأمین قطعات کمیاب سوییچ‌های سیسکو بسیار عالی عمل کرده‌اند. این مرکز استان هم از زمان تحویل کالا و هم قیمت کالا رضایت کامل دارد.

این سرپرستی با خرید سرورهای اچ پی و ماژول‌های سیسکو از شرکت رایان مهر الکتریک، از نحوه ارائه کالا و خدمات پس از فروش این شرکت رضایت کامل دارد.

در خرید سرور اچ پی که از شرکت رایان مهر الکتریک داشته‌ایم، کمال رضایت خود را از نحوه تحویل کالا، قیمت و خدمات پشتیبانی این شرکت اعلام می‌داریم.

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

نظر مشتریان در مورد ما؛ نقاط قوت ارائه محصولات و خدمات رایان مهر الکتریک از نگاه مشتریان

امروز با ما تماس بگیرید،

دریافت مشاوره رایگان

برای هرگونه سؤالی با ما تماس بگیرید

31-9501-2545(98+)
31-9502-2545(98+)

یا به ما ایمیل بزنید